Aplikacja mapy w iOS 6 zawiera widok zdjęć z lotu ptaka, który jest nawet dostępny w imponującym trybie 3D dla niektórych miast (wiadukt). Apple poprawiło i znacząco rozszerzyło dane w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

iOS 6

Portal Loop nie ma wątpliwości, że Apple ostatnio pracował nad materiałem z aplikacji mapowej. Najbardziej uderzającą wskazówką jest aktualizacja w Japonii w tym tygodniu: do map dodano budynki 3D, etykiety i kategorie.

Ale w ostatnich miesiącach lokalne miasta również zostały po cichu rozbudowane. Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj w tym kontekście, powiększył się obszar wiaduktu Berlina, a Apple zwiększył rozdzielczość obszarów peryferyjnych. Możemy więc teraz zajrzeć także do ogrodów w 3D na przedmieściach (choć budynki wyglądają znacznie lepiej niż drzewa). Wskazówka dla surferów jest i pozostaje wysoką wieżą telewizyjną, w tym celu wpisz w wyszukiwaniu „Alexanderplatz Berlin”. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tej funkcji: W ten sposób nawigujesz w aplikacji mapy na iPhonie i iPadzie.

W lutym Apple dodał Kolonię do listy miast na zdjęciach 3D. Ponadto Monachium (wciąż z dość wadliwym Stachusem, patrz niżej) i, jak powiedziałem, Berlin są dostępne w tym kraju. Z drugiej strony wirtualna podróż 3D nie jest jeszcze możliwa do Hamburga, Wiednia czy Zurychu.

Niektóre wiadukty w Europie: Barcelona, ​​Lyon, Londyn, Glasgow, Rzym, Kopenhaga, Sztokholm.

Poza Europą: Nowy Jork, Los Angeles, San Francisco, Buffalo, Vancouver

Wraz z iOS 6 Apple zastąpił Mapy Google własną usługą, która spotkała się z protestami z powodu licznych błędów. Alternatywą dla Streetview jest (w kilku dostępnych obszarach) wiadukt. Ten widok 3D został wykonany ze zdjęć satelitarnych. Fasady domów, sklepów itp. nie są tak łatwo widoczne, jak w Street View. Sterowanie, lot przez wieżowce, robi ogromne wrażenie.

Widok 3D nie jest dostępny na starszych urządzeniach z systemem iOS, patrz tabela zgodności z systemem iOS 6.

W temacie:

Aplikacja map firmy Apple wystawiona na próbę

Pobieranie i instalacja systemu iOS 6

Tags:
Wloszczowska Maja
Wloszczowska Maja

Leave a Comment